آپارتمان بوم گردی سوئیت

اجاره سوئیت در همدان نزدیک آرامگاه بابا طاهر کد-۸۵۱

851

شناسه ملک

1

حمام

200,000تومان

Description

اجاره سوئیت در همدان نزدیک آرامگاه بابا طاهر کد-۸۵۱

اجاره سوئیت در همدان نزدیک آرامگاه بابا طاهر کد-۸۵۱ این سوئیت مبله در همدان دارای یک اتاق خواب است .در این اتاق خواب سه عدد تخت سینگل وجود دارد.این خانه ی مبله در همدان در سه طبقه موجود است.این ساختمان دارای پارکینگ و فاقد آسانسور است.این آپارتمان مبله ی همدان نزدیک به آرامگاه بابا طاهر است.در نزدیکی این منزل مرکز خرید شهروند وجود دارد و شما به راحتی میتوانید مایحتاج خود را خریداری کنید و در آشپزخانه ی منزل اقامتی خود به پخت و پز بپردازید.

لاله جین همدان کجاست ؟؟!!!

شهر ظروف سفالی ایران کجاست ؟؟

لاله جین یا لالجین از شهری می باشد که در استان همدان واقع است. شهر لالجین در شمال استان همدان می باشد. شهر لالجین در طول جغرافیایی ۴۸ درجه و ۲۸ دقیقه شرقی و عرض جغرافیایی ۳۴ درجه و ۵۸ دقیقه شمالی واقع است و این شهر در حدود ۱،۷۳۱ متر از سطح دریا ها مرتفع تر است.

در سال ۱۳۸۵ سرشماری از جمعیت شهر لالجین انجام شد و طی آن سرشماری  شهر لالجین جمعیتی در حدود ۱۴،۷۲۰ تن دارد. یکی از وقایع مهم شهر لالجین شورش مردم لالجین در سال ۱۳۳۱ علیه غلامعلی خزایی که در آن زمان خان لالجین بود، می باشد. از دیگر وقایع شهر لالجین قحطی سال ۱۲۵۰ می باشد که از خشک سالی های بزرگ این منطقه  در صد سال اخیر میباشد.

شهر لالجین در شهر ها و روستا های اطراف همدان بیشتر به صورت “لَلین” و همچنین “لالون” خوانده می شود. شهر لالجین در پنج کیلومتری بهار و در هفده کیلومتری همدان قرار دارد.

اجاره سوئیت در همدان نزدیک آرامگاه بابا طاهر کد-851

اجاره سوئیت در همدان نزدیک آرامگاه بابا طاهر کد-۸۵۱

همدان، شهری کهن با پیشینه ای به قدمت تاریخ، یکی از شهرهای فرهنگی و ارزشمند ایران است که به دلیل حضور آثار تاریخی باشکوه و زیبایی های طبیعی و کم نظیر، به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری کشور، تبدیل شده است.

به گزارش تیترشهر ؛ همدان شهری است زیبا و مملو از جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی است که محبوب گردشگران بوده و سالانه توریست های بسیاری از سراسر جهان، برای بازدید از آن به ایران سفر می کنند. این شهر که با توجه به مستندات تاریخی، در دوران مادها احداث شده و نخستین پایتخت ایران زمین محسوب می شد، از مراکز مهم فرهنگ و تمدن ایران است. بدیهی است که برای معرفی این سرزمین با آثار باستانی برجای مانده از دل تاریخ، باید روزها و شاید هفته ها را در خدمت گرفت تا بتوان تمامی زیبایی های طبیعی و گردشگری را مشاهده کرد. بنابراین در این مقاله تنها به معرفی برخی از مهم ترین و محبوب ترین جاذبه های گردشگری این شهر زیبا می پردازیم.
۱. آرامگاه بابا طاهر عریان
در شهر همدان، مقبره ای متعلق به یکی از عارفان و شاعران مشهور ایرانی به نام باباطاهر عریان قرار دارد که اواخر قرن ۴ و اوایل قرن ۵ هجری قمری زندگی می کرده است؛ بزرگ مردی که بیشتر به دلیل دوبیتی هایش در بین جهانیان شهره است. تزئینات معماری صورت گرفته در این اثر، با دقت و ظرافت خاصی انجام شده و آن را به یکی از جاذبه های گردشگری این شهر تبدیل کرده است.
۲. غار علیصدر
غار علیصدر یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری طبیعی در شهر همدان است که لقب طویل ترین غار آبی جهان را به خود اختصاص داده و در ارتفاعات ساری قیه و در نزدیکی روستای علیصدر کبودرآهنگ از توابع استان همدان قرار دارد. زیبایی های این پدیده ی طبیعی، باعث شگفتی و حیرت بازدیدکنندگان خواهد شد.
۳. آرامگاه ابوعلی سینا
ابوعلی سینا شاعر، فیلسوف، پزشک و دانشمند مشهور ایرانی است که در قرن ۴ هجری شمسی و در شهر همدان سکونت داشت. آرامگاه وی …

#اجاره_سوئیت_لاکچری_همدان

#اجاره_سوئیت_مبله_همدان

#اجاره_آپارتمان_مبله_همدان

#rental_furnished_apartment_in_hamadan

#furnished_suite_in_hamadan

#furnished_apartment_in_hamadan

Address

 • Country: Iran
 • Province / State: همدان
 • Neighborhood: بابا طاهر
Open on Google Maps
 • Property ID 851
 • Price 200,000تومان
 • Property Type اقامتگاه های پرطرفدار, اقامتگاه های تخفیف دار
 • Property status آپارتمان, بوم گردی, سوئیت
 • Rooms 1
 • Bathrooms 1
 • Garages 1

Ratings & Reviews

0 0 Reviews
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Reviews